Dlaczego negocjator nigdy nie argumentuje? 3 inżynierie skutecznośći negocjacyjnej.

Dzień i godzina: 11.04.2019, 9:00 - 11:00Numer sali: Wykładowca: Krzysztof Sarnecki

Opis wykładu

Pamiętaj, aby NIE ARGUMENTOWAĆ – to podstawowe założenie zawodowych negocjacji.

Główną kompetencją Menedżera Projektu jest NEGOCJOWANIE, a główna składowa tej umiejętności to KOMUNIKACJA EKSTRAKCYJNA.

Trzy tezy – jeśli brzmią dla Ciebie zaskakująco lub powodują znaki zapytania – to znaczy, że warto wziąć udział w interaktywnym i pełnym praktycznych ćwiczeń spotkaniu z zawodowym negocjatorem 😊 Zapraszamy!

Notka o wykładowcy

Krzysztof Sarnecki

Krzysztof Sarnecki

Krzysztof Sarnecki - Prezes Zarządu. Partner QUEST Change Managers. Przedsiębiorca. Zawodowy negocjator – przeprowadził setki międzynarodowych procesów negocjacyjnych. Konsultant strategiczny, trener biznesu i doradca wielu zarządów średnich i dużych firm. Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm, marketingu i sprzedaży. Inspirator i konsultant zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm. Charyzmatyczny prezenter i zawodowy mówca. Twórca wielu nowoczesnych konceptów i narzędzi biznesowych, w tym pierwszej na świecie nielinearnej inżynierii sprzedaży – V Generacji Sprzedaży. Absolwent University of Illinois, The UIC Institute for Entrepreneurial Studies w Chicago i programu MBA w Lake Forest Graduate School of Management (Lake Forest, Illinois).