FAQ

  1. Gdzie odbędzie się Konferencja?

Project Management Days 2018 odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w budynku G przy alei Niepodległości 162 (przy stacji metra Pole Mokotowskie).

  1. Kiedy odbędzie się Konferencja?

Konferencja odbędzie się w dniach 9-11 maja 2018.

  1. Do kogo skierowana jest Konferencja?

Konferencja PM Days skierowana jest do wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami.

  1. W jaki sposób odbywają się zapisy?

Rejestracja uczestników trwa od 20 marca 2018 roku poprzez system rejestracji na stronie internetowej zapisy.pmdays.pl (dostęp również przez zakładkę „Zapisy” na stronie pmdays.pl).

  1. Czy wykładom towarzyszyć będą inne imprezy?

Tak, w tym roku zapraszamy na Galę networkingową do Sali Kolumnowej w budynku Głównym SGH. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Konferencji do wzięcia udziału w imprezie. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

  1. Jaki jest koszt Konferencji?

Opłata za uczestnictwo w PMDays 2018 dla studentów studiów I i II stopnia to 139zł. Koszt dla studentów studiów podyplomowych i doktoranckich – 249zł. Dla pozostałych zainteresowanych – 449zł.

  1. Jak uzyskać fakturę z tytułu opłaty za konferencję?

Przy rejestracji należy nadmienić, że będzie Państwu potrzebna faktura (dotyczy to w szczególności osób, których uczestnictwo jest finansowane przez uczelnię lub firmę) oraz podać dokładne dane instytucji, na którą ma ona być wystawiona.

Warunkiem otrzymania faktury na daną instytucję jest przelanie opłaty za uczestnictwo z konta tej instytucji.

  1. Które warsztaty/szkolenia są płatne a które bezpłatne?

Wszystkie warsztaty/szkolenia są płatne, a opłata za uczestnictwo jest stała

  1. Na jakie konto należy przesłać pieniądze celem opłacenia uczestnictwa?

Numer konta, jak również dalsze informacje dotyczące procesu rejestracji zostaną przesłane emailem zwrotnym do Państwa po zatwierdzeniu formularza rejestracyjnego na stronie zapisów.

  1. Kiedy otrzymam certyfikat uczestnictwa w Konferencji?

Po weryfikacji uczestnictwa w Konferencji, certyfikat zostanie wysłany na adres mailowy podany w trakcie rejestracji. Otrzymanie certyfikatu uwarunkowane jest obecnością na minimum 6 z 8 zajęć Konferencji.