Management 3.0 Efektywne delegowanie

Dzień i godzina: 12.04.2019, 10:00 - 12:00Numer sali: Wykładowca: Ewa Kosterka i Maciej Mrozik

Opis wykładu

Zapraszamy na warsztat na którym nie tylko poruszymy tematy delegowania a przećwiczymy praktyki, które od razu można wdrożyć w każdym Zespole i każdej Organizacji.

Spotkanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, takie jak:

  • Jak efektywnie delegować zadania bez zabijania motywacji
  • Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
  • Jak rozwijać kompetencje pracowników?

Postaramy się udowodnić tezę iż “Zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom – zarządzanie jest dla każdego – nie jest tylko obowiązkiem kierowników” dzieląc się wieloletnią praktyką, doświadczeniem i wiedzą z obszaru Management 3.0.

Notka o wykładowcy

Ewa Kosterka i Maciej Mrozik

Ewa Kosterka i Maciej Mrozik

Ewa Kosterka - Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp PL, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu. Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu.Maciej Mrozik - Doświadczony Project Manager i Agile Coach, entuzjasta zwinnych projektów, realizowanych zgodnie z wartościami Agile. Od prawie 20 lat w branży IT, jako lider zespołów pracuje od 10 lat. Większość czasu poświęca na wspieranie zespołów na drodze do lepszej wydajności, jakości i satysfakcji. W swojej karierze ma już ponad 400 godzin pracy trenerskiej – prowadząc warsztaty, szkolenia dla grup. Certyfikowany Scrum Master i Facylitator Management 3.0.