User Story Mapping

Dzień i godzina: 11.04.2019, 14:00 - 16:00Numer sali: Wykładowca: Olga Kacprzak

Opis wykładu

Masz do poprowadzenia projekt i nie wiesz jak go dobrze zaplanować?

A może prowadzisz projekt – efektów nie widać, interesariusze niezadowoleni, a zespół nie ma już motywacji?
Jeśli Twoja odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi „TAK”, to zapraszamy Cię serdecznie na warsztat na którym Olga Kacprzak opowie o metodzie user story mapping, pomagającej zaplanować projekt (niezależnie od tego czy to waterfall, czy agile).

Podczas warsztatu przetrenujesz metodę, otrzymasz praktyczne wskazówki, dowiesz się jakie są kolejne kroki i gdzie szukać wiedzy. Dwie godziny warsztatu nie nauczą Cię wszystkiego, ale zainspirują do zmian. Będzie się żyło lepiej Tobie, zespołowi, a przede wszystkim zwiększysz jakość produktów generowanych w projekcie.

Notka o wykładowcy

Olga Kacprzak

Olga Kacprzak

Olga Kacprzak - Ma 10 lat doświadczenia w projektach w firmach energetycznych oraz w bankowości. Od ponad 3 lat pracuje w mBanku gdzie pełni rolę Starszego Kierownika Projektu oraz Product Ownera. Zajmuje się projektami technologicznymi, automatyzacją oraz process mining. Dba o rozwój produktów. Współpracuje z wieloma zespołami, które zawsze zagrzewa do pracy, zaraża energią i motywuje. Kładzie duży nacisk na rozwój osobisty, lubi rozwijać też innych i dlatego prowadzi warsztaty z zarządzania projektami, jest mentorem i udziela się społecznie (ostatnio uruchomiła kolejna edycję Programu mentoringowego dla PMI PC).