Kluczowe czynniki sukcesu efektywnego wdrożenia złożonych zmian w dużych organizacjach

Dzień i godzina: 20.04.2017, 9:30 - 12:30Numer sali: Wykładowca: Marcin Celejewski

Opis wykładu

Wykład będzie praktycznym kompendium wiedzy wynikającym z połączenia teorii zarządzania projektami oraz rzeczywistym doświadczeniu z wdrożenia kilkuset projektów głównie w PKP Intercity, ale również PLL LOT, czy Qatar Airways. Uwaga słuchaczy zostanie skupiona na:

  • praktycznym spojrzeniu na rzeczywiste wyzwania pojawiające się podczas wdrażania istotnych zmian w dużych organizacjach,
  • „odczarowaniu” strachu przed zmianą, podając receptę jak go neutralizować w organizacji,
  • cechach i roli lidera przy tworzeniu ale i zarządzaniu zespołu przeprowadzającego zmiany,
  • zagadnieniach związanych z otwartością, transparentnością i rolą komunikacji w trakcie procesu prowadzenia zmian.

Wykład będzie przeprowadzony w sposób interaktywny, stąd jest możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania nurtujące słuchaczy.

Notka o wykładowcy

Marcin Celejewski

Marcin Celejewski

Doświadczony i szanowany w Polsce i za granicą C-level Project Manager. Ekspert w zakresie budowania i zarządzania relacjami kooperacyjnymi i korporacyjnymi. Kreatywny, realizujący stawiane przed nim cele, decyzyjny, szukający nietuzinkowych rozwiązań. Jako wcześniejszy Prezes Zarządu PKP INTERCITY był odpowiedzialny m.in. za stworzenie i płynne wdrożenie projektu Pendolino. Podczas pełnienia funkcji Prezesa Zarządu PLL LOT S.A. był odpowiedzialny m.in. za stworzenie i płynne wdrożenie Korporacyjnej Strategii Rozwoju Spółki 2016 – 2025. Ze skutecznością rozwiązuje problemy sporów zbiorowych. Z zainteresowania perkusista amator, ratownik wodny, fan porucznika Columbo. Interesuje się również muzyką, psychologią społeczną oraz business intelligence.