Kto zabił zmianę, Zofię Zmianę? – gra szkoleniowa

Dzień i godzina: 20.04.2017, 13.30-15.45Numer sali: Wykładowca: Aleksandra Wysocka, Aleksandra Kiewel

Opis wykładu

Każdego dnia podejmujesz decyzje o wprowadzeniu – bywa, że dużych i kosztownych – zmian, w celu poprawienia istniejącego status quo. Niektóre zmiany giną nagle, ale wiele umiera w długotrwałym cierpieniu rujnując zasoby organizacji oraz morale i energię jej członków.

Jak skutecznie przeprowadzić ludzi przez zmianę zachowując przy tym ich satysfakcję i zaangażowanie?

Odpowiedź na to pytanie poznacie podczas gry szkoleniowej „Kto zabił Zmianę, Zofię Zmianę?”. Waszym zadaniem będzie wcielenie się w rolę detektywów i znalezienie „zabójców” wśród wielu podejrzanych.

Gra wymaga analizy otrzymywanych wskazówek, wyciągania wniosków, łączenia faktów, prowadzenia dyskusji oraz podejmowania decyzji. Uczestnicy w trakcie gry nie tylko poznają różne konteksty zagrażające zmianie, ale otrzymują także pakiet praktycznej wiedzy w bezpośrednim powiązaniu z ich dotychczasowym doświadczeniem.

Notka o wykładowcy

Aleksandra Wysocka, Aleksandra Kiewel

Aleksandra Wysocka, Aleksandra Kiewel

Aleksandra Wysocka – Head of Strategy and Business Development w Skanska Polska. W swojej codziennej pracy łączy wiedzę z zakresu zarządzania projektami jak i zarządzania zmianą w organizacji. Odpowiedzialna za realizację strategicznych projektów dla organizacji, które wymagają pracy na postawach ludzi. Dostarczanie gotowych produktów projektu to standard. Aby zadać o pełną integrację ludzi ze zmianą, szczególnie dba o to aby przeprowadzić wszystkich pracowników przez proces odpowiednio pracując ze strachem i obawami jakie towarzyszą zmianom. Nadmiar energii wyładowuje grając w tenisa ziemnego oraz spacerując z seterem irlandzkim.
Aleksandra Kiewel – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiada doświadczenie zawodowe z zakresu optymalizacji procesów i budowania narzędzi usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem. Obecnie pracuje w zespole ds. Strategii i Rozwoju w Skanska S.A.