Przywództwo, motywacja, inspiracja – czyli jak to działa?

Dzień i godzina: 10.05.2018, 14:45 - 17:45Numer sali: Wykładowca: Maciej Nowosad

Opis wykładu

„PRZYWÓDZTWO, MOTYWACJA I INSPIRACJA – jak to działa”

Szewc naprawia buty, barista robi kawę, a lider prowadzi zespoły, inspirując swoją charyzmą, wizją lepszego świata i podejściem ludzi. Jak wszystkiego innego, przywództwa też można się nauczyć. Liderem nie jest ten, kto nigdy nie przegrywa, tylko ten, kto po upadku najszybciej wstaje, otrzepuje kurz i idzie dalej.

Zamiast być szefem, który musi w pełni kontrolować pracowników, bo inaczej nie ma efektów, stań się przywódcą, który będzie inspirował i prowadził przez lata. Każdorazowo zwiększając rzesze otaczających Cię ambitnych i zmotywowanych ludzi. Bez zdeterminowanego zespołu, który chce osiągać wielkie rzeczy nie rozwiniesz biznesu, bo doba ma 24h, a Ty jesteś jeden. W pewnym momencie zabraknie Ci czasu albo dla biznesu, albo dla Ciebie.

– Stwórz sobie środowisko, w którym będziesz rozwijał siebie i zespół. Efektem ubocznym będą większe zyski i coraz to większe i ciekawsze projekty.

– Pracuj z najlepszymi i zatrudniaj najlepszych, bo tylko w ten sposób dokonasz transformacyjnego skoku w swoim życiu i biznesie.

– Kontroluj swoje emocje, by podejmować najlepsze i najbardziej trafne decyzje.

– Zmotywowany zespół zrealizuje wyznaczone cele. Zainspirowany zespół pokaże Ci, że jest możliwe dużo więcej niż myślałeś.

– Stwórz siebie jako lidera, którym zawsze chciałeś być.

PRZYWÓDZTWO, MOTYWACJA I INSPIRACJA to warsztat skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę ze sprawczością i przywództwem. Żeby stać się liderem i przewodzić swoim pracownikom, musisz stać się najpierw liderem dla siebie. To wymaga zrozumienia, czym jest przywództwo i dlaczego do tej pory nie działało tak, jak powinno. Cały sekret liderów jest w ich głowie, ich przekonaniach i sposobie funkcjonowania na co dzień.
Uczestnictwo w tym warsztacie daje możliwość rozpoczęcia transformacji siebie w lidera. Bez sztucznego budowania autorytetu i technik perswazji, które do tej pory nie działały. Jeżeli chcesz skuteczności i zmian zacznij od siebie. Prawdą jest, że działasz TY i to dopiero wtedy, gdy staniesz się liderem. Wiesz, że masz potencjał i teraz czas zacząć z niego korzystać!

Notka o wykładowcy

Maciej Nowosad

Maciej Nowosad

Maciej Nowosad posiada wiedzę z zakresu budowania strategii, tworzenia modeli biznesowych, marketingu, zarządzania ludźmi i przedsiębiorstwem. Ponad 8-letnie doświadczenie jako manager i konsultant biznesowy w korporacjach w Polsce i w Niemczech. Obecnie wspiera sukces swoich klientów jako trener, coach i mentor biznesowy.
Poczuł na własnej skórze, co znaczy motywować ludzi do realizacji zadań i projektów, które były uważane za nieosiągalne. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i motywowaniu zespołu zmieniał nastawienie pracowników, angażując ich do realizacji zadań, a wręcz przekonując do przekroczenia pokładanych w nich oczekiwań.