Magiel kreatywności czyli jak generować najlepsze pomysły? – warsztat

Dzień i godzina: 11.05.2018, 10:00 - 13:00Numer sali: Wykładowca: Ewa Kokolus i Kiryl Salata

Opis wykładu

Obowiązuje limit miejsc – max 20 osób

„Mam pomysł!” – w projektach na to hasło czeka chyba każdy…
Złożoność projektów i co za tym idzie rozwiązywanie problemów projektowych należy do codzienności każdego project managera i zespołów projektowych.

Zapraszamy Cię na ten warsztat, jeśli chcesz:

poznać w praktyce metody i techniki generowania pomysłów
nauczyć się wybierać najlepsze pomysły
dowiedzieć się jak skutecznie przekonywać do swoich pomysłów

Zakres warsztatu:

1) Metody i procesy twórcze w generowaniu pomysłów
2) Proces generowania pomysłów – w teorii i praktyce

definiowanie wyzwania
generowanie pomysłów
rozwój pomysłów
selekcja pomysłów

3) Jak „sprzedać” swój pomysł?

Burze mózgów, huragany myśli i deszcz pomysłów – to wszystko podczas warsztatu Magiel Kreatywności !

Serdecznie Zapraszamy!

Ewa & Kiryl

Notka o wykładowcy

Ewa Kokolus i Kiryl Salata

Ewa Kokolus i Kiryl Salata

Ewa Kokolus - Wicedyrektor ds. Edukacji i Współpracy z Uczelniami PMI Poland Chapter w oddziale Warszawskim. Zawodowo zarządza projektami i promuje podejście lean management oraz design thinking. Posiada certyfikat PRINCE2 Foundation oraz AgilePM Foundation. Z pasji do projektów realizowała autorskie projekty w takich organizacjach jak Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Forum Młodych PKPP Lewiatan oraz konferencje w ramach TEDx Marszałkowska. Interesuje się psychologią i filozofią ciągłego doskonalenia. Wierzy w siłę potencjału interdyscyplinarnych zespołów w generowaniu innowacyjnych pomysłów.

Kiryl Salata - absolwent kierunków zarządzania, prawa oraz zarządzania projektami. Doświadczenie w zarządzaniu projektami i portfelami projektów zdobywał m.in będąc przez 3 lata Członkiem Konwentu (Rady Nadzorczej) w największym holdingu edukacyjnym w Polsce. 2 lata zasiadał w prezydium Forum Uczelni Niepublicznych. Z sukcesem realizował projekty wyjątkowych dopuszczeń do handlu (typu handel z Korea Północną) jako członek zarządu ds. projektów w spółce międzynarodowej. Od 2017 roku pełni funkcje Pełnomocnika ds. Umiędzynarodowienia Szkolnictwa Wyższego Rzeczpospolitej Polskiej. Ma za sobą karierę w Samorządzie Studenckim jako pierwszy obcokrajowiec na stanowisku Przewodniczącego Samorządu na Polskiej Uczelni. Obecnie jest członkiem zespołu ds. Edukacji i Współpracy z Uczelniami PMI Poland Chapter w oddziale Warszawskim.