Realizacja projektu to chwile smutku i chwile szczęścia… Wizyta w pierwszym polskim Muzeum Szczęścia i Iluzji to wyłącznie radosne chwile! 

Zastanawiacie się co łączy Project Management Days 2021 oraz Be Happy Museum ?

To proste! Wyjątkowa konferencja to również wyjątkowi partnerzy! Z radością informujemy, że jednym z nich zostało Muzeum Szczęścia i Iluzji, w którym pewnego marcowego popołudnia zrealizowana została sesja fotograficzna CoreTeamu #PMDays2021

Be Happy Muzeum to  miejsce dla każdego! Idealne zarówno dla osób kochających media społecznościowe, jak i dla tych, którzy po prostu chcą miło spędzić czas. Sieć muzeów liczy obecnie cztery lokalizacje: Szczecin (2018), Zakopane (2019), Poznań (2020) oraz Warszawa (2020). 

Jeśli jesteś fanem selfie i lubisz dobrą zabawę, to naładuj baterię w swoim telefonie i przygotuj kartę pamięci, bo Be Happy Museum to prawdziwa mekka dla miłośników zdjęć i dobrej zabawy. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że u nas można dosłownie oderwać się od rzeczywistości. Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zapewne przyprawią Cię o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Fani Instagrama czy TikToka z pewnością zrobią furorę w sieci swoimi fotkami i filmikami, ale także przeżyją niezapomnianą przygodę i naładują akumulatory szczęścia. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe.

Spontaniczne wyjście ze znajomymi, z rodziną, randka, urodziny, wieczór panieński, a może szałowa sesja fotograficzna? Każdy pretekst jest dobry, aby odwiedzić #BeHappyMuseum!

Efekty tej współpracy będziecie mogli zobaczyć już wkrótce!