[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" end_date="22-04-2021 09:30" start_time="1570401612" end_time="22,1,1" action_end_time="show_text" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ]Zapraszamy na kolejną edycję w kwietniu 2021[/wpdevart_countdown]

O konferencji

PROJECT MANAGEMENT DAYS 2019

  • XIV odsłona największej studenckiej inicjatywy o tematyce Zarządzania Projektami w Polsce
  • Trzydniowa konferencja organizowana przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami.
  • Jedno z największych tego typu wydarzeń, zarówno w środowisku organizacji studenckich, jak i branży zarządzania projektami.
  • Wiele godzin interesujących wykładów i praktycznych warsztatów.
  • Udział najlepszych specjalistów z dziedziny Project Management gwarantujący wysoki poziom merytoryczny wydarzenia
  • Możliwość wzięcia udziału w wieczorze networkingowym – szansa na poznanie i wymienienie doświadczeń z osobami z branży.

Podczas konferencji wystąpią prelegenci, którzy są doświadczonymi profesjonalistami, zajmującymi się na co dzień między innymi  zarządzaniem projektami. Poruszą oni problemy, z którymi muszą sobie radzić członkowie i kierownicy zespołów projektowych oraz zaprezentują wyniki swoich obserwacji i doświadczeń zebranych podczas swojej kariery w branży zarządzania projektami. Oprócz wykładów, odbędą się również liczne warsztaty, które nauczą jak zastosować nabyte umiejętności w praktyce.

Na konferencji zostaną poruszone między innymi zagadnienia dotyczące zarządzania projektami informatycznymi, metodyki zarządzania, planowania kariery zawodowej w zarządzaniu projektami, certyfikacji dla PM i wiele innych.